Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar su „pasobusais" į miestelius atriedės ir galimybės?

08.19 Ketvirtadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Kitą savaitę Registrų centro darbuotojai važinės į savivaldybes, kuriose nėra Registrų centro padalinio ir dalins galimybių pasus pasiskiepijusiems, persirgusiems, turintiems ne senesnį nei 48 val. neigiamą testo rezultatą, vaikams iki 16 metų.

Pasak ekonomikos ir inovacijų ministrės, šiuo metu galimybių pasą yra išsiėmę 850 tūkst. unikalių vartotojų, iš kurių 20 tūkst. – Registrų centre. Gydytojo ar iš e. sveikatos sistemos paimta pažyma taip pat galioja kaip galimybių pasas.

Pašnekovai: Registrų centro atstovas Mindaugas Samkus, Vaistinių asociacijos pirmininkė Kristina Nemaniūtė-Gagė, Birštono savivaldybės merės pavaduotojas Vytas Kederys.

Antroji tema – „Humoro klubas" pranešė į savo renginius įleisiantis tik tuos žiūrovus, kurie turi galimybių pasą.  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, daugiau kaip 500 įmonių aptarnauja tik galimybių pasą turinčius klientus.

Pašnekovas – komikas Paulius Ambrazevičius.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai