Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar S. Skvernelis planuoja tapti „valstiečių“ partijos lyderiu?

07.08 Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Premjeras Saulius Skvernelis „Lietuvos ryto“ televizijai teigė, kad „valstiečiai“ turi keistis, jeigu nori jį matyti kandidatu kitų metų Seimo rinkimuose. Portalui delfi.lt jo patarėjas Skirmantas Malinauskas sakė, kad premjeras svarsto galimybę prisijungti prie „valstiečių“ ir tapti jos pirmininku, jei partijos nariai aiškiai nurodys esantys pasiruošę pokyčiams. Apie tai – pokalbis su premjero patarėju S. Malinausku.

Laidoje taip pat aptarsime krepšinio aktualijas – Antano Kavaliausko sprendimą baigti profesionalaus krepšininko karjerą, Lietuvos jaunimo rinktinės pralaimėjimą pasaulio čempionato bronziniame finale, pokyčius Kauno „Žalgiryje“ ir Igno Brazdeikio pasirodymą NBA vasaros lygoje. Apie visa tai papasakos sporto žurnalistas Jonas Miklovas.

Trečia tema: Graikijoje baigėsi parlamento rinkimai, jau prisiekė ir naujasis premjeras. Juo tapo konservatorius Kyriakas Mitsotakis, kuris pareiškė, kad šalis pakils po „skausmingos eros“. Tiesiai iš Graikijos rinkimų rezultatus komentuoja MRU prof. Andrius Bielskis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai