Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar rusų ir baltarusių sportininkai dalyvaus Paryžiaus olimpinėse žaidynėse?

01.30 Pirmadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Volodymyras Zelenskis kreipėsi į Emmanuelį Macroną dėl būtinybės neleisti Rusijai pasinaudoti Paryžiaus olimpinėmis žaidynėmis skleidžiant agresijos propagandą. Ukrainos lyderis pabrėžė, jog Tarptautinio olimpinio komiteto bandymai sugrąžinti rusų sportininkus į olimpines žaidynes yra „bandymas pasakyti... esą teroras gali būti priimtinas, esą galima nematyti to, ką Rusija daro su Chersonu, Charkivu, Bachmutu, Avdijivka". Tuo metu diskusijos netyla ir Lietuvoje. Seimo Ateities komiteto pirmininkas Raimundas Lopata kreipėsi į Lietuvos tautinį olimpinį komitetą prašydamas, kad tarptautiniu lygiu būtų įdėtos visos pastangos uždraudžiant rusams ir baltarusiams dalyvauti olimpinėse žaidynėse. Kaip Lietuva gali prisidėti prie šio sprendimo? Nuo ko priklausys, ar sportininkams iš Rusijos ir Baltarusijos bus leista dalyvauti žaidynėse? Pokalbis su Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidente Daina Gudzinevičiūte.

Antroji laidos dalis. Paskelbta, kad „Ryanair" pavasarį mažins skrydžių kiekį iš Vilniaus. Dviem maršrutais oro bendrovė apskritai nebeskraidins, o net 11 maršrutų skraidins rečiau. Tuo metu „Wizz Air" naikina maršrutą iš Palangos į Lutono oro uostą. Kodėl oro bendrovės naikina skrydžius? Kaip tai koreguos skrydžių kainas? Kalbame su aviacijos ekspertu Simonu Bartkumi.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai