Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reikia drausti prekybą alkoholiu paplūdimiuose ir lauko kavinėse?

05.16 Ketvirtadienis 17:05
Darius Matas

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis abejoja, ar būtina drausti prekiauti alkoholiu visose vasaros lauko kavinėse – ir paplūdimiuose, ir senamiesčiuose. Premjeras, kalbėdamas šiandien per Vyriausybės valandą Seime, siūlė dar kartą įvertinti tokį 2017 metų birželį Seimo įteisintą draudimą. Seimas yra palikęs galimybę alkoholiu prekiauti tose lauko kavinėse, esančiose iki 40 metrų nuo stacionarios kavinės. Maitinimo įstaigų atstovų teigimu, taip bus iškraipoma konkurencija.

Pokalbis su mišriai Seimo narių grupei priklausančia Aušrine Armonaite ir Seimo sveikatos komiteto pirmininke Asta Kubiliene.

Antroji tema - Lietuvos atstovas Jurijus Veklenko šįvakar pasirodys „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalyje. Izraelyje, Tel Avive vyksiančiame konkurse atlikėjas pasirodys 12-as ir atliks kūrinį apie meilę „Run With The Lions“. Kaip vertinami lietuvio šansai patekti į finalą?

Pokalbis su Tel Avive esančiu „Info TV“ žurnalistu Tadu Grabiu.

Komentarai


Naujausi epizodai