Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar policijos pareigūnai turi teisę naudoti prievartą?

08.28 Pirmadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą (VPK) supurtė skandalas – trys pareigūnai laikinojo sulaikymo kameroje kankino dėl viešosios tvarkos pažeidimo sulaikytą vyrą. Pasak pareigūnų, jie naudojosi Policijos įstatymo numatytomis teisėmis, o sulaikytasis vėliau smurtu prieš jį nesiskundė. Kiek sau gali leisti pareigūnai ir kur kreiptis, ką daryti, jei prieš pilietį panaudojama neadekvati prievarta laidoje kalbėsime su Klaipėdos policijos viršininku Alfonsu Motuzu ir Žmogaus teisių stebėjimo instituto teisininku Karoliu Liutkevičiumi.

Kita tema: Kodėl Kaune kertamų medžių ekspertizei prireikė protestų?

Po protestų prieš medžių kirtimą Kaune, pradėta dar augančių medžių ekspertizė. Kodėl ji pradėta tik dabar, kai dali medžių jau iškirsta laidoje klausime Kauno mero patarėjo ryšiams su visuomene Tomo Grigalevičiaus, taip pat laidoje protestuotojų atstovas advokatas Saulius Dambrauskas.

Komentarai


Naujausi epizodai