Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pasiruošėme artėjantiems mokslo metams?

08.20 Penktadienis 17:05
Augustė Lyberytė

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė dar birželį pabrėžė, jog nuo rugsėjo visi mokiniai grįš į mokyklų suolus. Nors epidemiologinė situacija prastėja, kontaktinio ugdymo planų neatsisakoma. Iki rugsėjo 1-osios likus kiek daugiau nei savaitei, Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė, kokios tvarkos turės laikytis atsidarančios mokyklos ir į jas sugrįžtantys mokiniai – pradinukai bus periodiškai testuojami, tuo metu vyresnėse klasėse turės testuotis tik nepasiskiepiję mokiniai.

Tačiau kaip artėjantiems mokslo metams pasiruošė kiti Lietuvos miestai? Kokie iššūkiai kelia daugiausiai nerimo? Kalbėsimės su Vilniaus miesto savivaldybės vakcinacijos koordinatoriumi Kipru Krasausku, Kauno miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Ona Gucevičiene.

Antrojoje laidos dalyje girdėsime ištrauką iš „Žinių radijo" žurnalisto Aurimo Perednio vedamos laidos „Dienos klausimas" – kartu su Vytauto Didžiojo universiteto profesoriumi, arabistu Egdūnu Račiumi jis diskutavo apie situaciją Afganistane.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai