Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar nusprendę nesiskiepyti darbuotojai turėtų būti nušalinami nuo darbo?

07.28 Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Šiuo metu Lietuvos ligoninėse gydoma daugiau nei 100 pacientų. Vyriausybė nutarė, kad kai šis skaičius pasieks 300, bus įvedami ribojimai. Tai jau ir anksčiau aptarti dalykai – daugiau galimybių turės tie, kurie yra pasiskiepiję. Už COVID-19 testą gali tekti susimokėti. Be to, premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad tie, kurie sąmoningai apsisprendžia nesiskiepyti, galėtų būti nušalinti nuo darbo, jei jų darbas yra kontaktinis. Pasak Profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkės Ingos Ruginienės, tokia tvarka dalį neapsisprendusių dėl skiepo žmonių nublokštų į „antivakserių“ pusę, o darbdaviams gali būti sunkiau rasti darbuotojų. 

Vyriausybės siūlymus aptariame su Seimo Sveikatos reikalų komiteto nariu Linu Slušniu.

Antroje laidos dalyje – ištrauka iš Žinių radijo laidos „Dienos klausimas“, kur kolega Aurimas Perednis domėjosi, kaip veikia automobilio taršos mokesčio skaičiuoklė. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai