Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar nurodytas užmokestis darbo skelbimuose padės derantis dėl algos?

07.11 Ketvirtadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Po pritarimo Seime, nuo kitų metų darbdaviai darbo skelbimuose privalės nurodyti siūlomą darbo užmokestį arba jo intervalą.

Balsavę už sutaria, kad tokia informacija kandidatui į poziciją suteiks daugiau derybinės galios, sutaupys laiko renkantis. Tuo metu kai kurie palaikę projektą ir balsavę prieš jį, mato darbo kodekso pataisos spragų: neaišku kaip bus kontroliuojami skelbimai, ar bus kažkokios nuobaudos už nenurodytą atlygį ar jo intervalą ir ar tikrai darbdaviai neturės galimybių apeiti šį įstatymą. 

Balsavo Seimo narių: 101 iš 138. Balsavimo rezultatai: už - 66, prieš - 5, susilaikė - 30, pritarta.

Antroji tema: šiandien Birštone šalia Nemuno vingio atidarytas aukščiausias Lietuvoje apžvalgos bokštas.

Pašnekovai: Seimo narys inicijavęs pasiūlymą Tomas Tomilinas, prieš Darbo kodekso pataisą balsavęs Seimo narys Simonas Gentvilas, Lietuvos darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas, Klaipėdos regiono profsąjungų vadovas Raimondas Tamošauskas, Birštono Turizmo informacijos centro direktorė Rūta Kapačinskaitė.

Komentarai


Naujausi epizodai