Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar ne per skaudžiai sankcijos kerta „Belorus“ sanatorijos darbuotojams?

01.12 Antradienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Būtent dėl Europos Sąjungos sankcijų Baltarusijai, „Swedbank įšaldė Druskininkų sanatorijos „Belorus sąskaitas. Jos darbuotojai šiandien rinkosi į simbolinę protesto akciją, prašo valdžios pagalbos. Šioje įmonėje dirba apie 400 žmonių.

Tuo metu Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas dar kartą nepritarė valstiečių siūlymui ir toliau mokėti subsidijas už prastovas Baltarusijai priklausančios sanatorijos darbuotojams. Seimas ketina uždrausti subsidijas už prastovas „Belorus“ darbuotojams.

Ar įmanoma čia rasti balansą – paisyti sankcijų Baltarusijai, bet tuo pat metu – neskriausti savo piliečių? Apie tai kalbame su Seimo nariais, Seimo socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininku, valdančiųjų atstovu Mindaugu Linge bei komiteto nariu, buvusiu socialinės apsaugos ir darbo ministru, valstiečiu Linu Kukuraičiu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

 

Komentarai


Naujausi epizodai