Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar ne per anksti ketinama atverti visą prekybą?

04.02 Penktadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Visą prekybą, įskaitant didžiuosiuose prekybos centruose veikiančias parduotuves, neturinčias atskiro įėjimo iš lauko, svarstoma atverti balandžio viduryje. Tiksliai – nuo balandžio 12 dienos. Taip po susitikimo Vyriausybėje sakė Rūta Vainienė, Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vadovė.

Sprendimų šiuo klausimu Vyriausybė turėtų ieškoti kito trečiadienio posėdyje.

Pašnekovas – Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos vadovas Mindaugas Statulevičius ir medicinos mokslų daktaras, profesorius Saulius Čaplinskas.

Antroje laidos dalyje kalbėsime su vaikų rašytoja Igne Zarambaite, nes jai skirta Vaikų literatūros premija. I. Zarambaitei premija skiriama „už šviesą, bendražmogiškas vertybes puoselėjančią ir prasmingą kūrybą vaikams bei paaugliams“. Įvertinti su rašytojo kūriniai – knyga „Stebuklingi senelio batai“ ir apysaka „Juodavandeniai“. Pirmoje pasakojama apie berniuką, netekusį senelio, jo išgyvenimus. Antroje knygoje pasakojama apie paauglę, taip pat atskleidžiamos ir paaugliškos intrigos, meilė, neapykanta, draugystė bei patyčios.

Pašnekovė – rašytoja Ignė Zarambaitė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai