Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar mitingas baigsis gražiuoju?

09.10 Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Reportažas iš Šeimų sąjūdžio organizuojamo mitingo prie Katedros bei Lietuvos policijos atstovo Ramūno Matonio komentarai apie tai, kaip sekėsi išvengti provokacijų. 

Šeimų sąjūdis organizuoja šį mitingą prasidedant naujai Seimo sesijai. Protestuotojai pasisako prieš galimybių paso politiką, kaukes, LGBT bendruomenę, kt. Prie Seimo protestuoti jiems neleido Vilniaus savivaldybė po to, kai rugpjūčio 10-tosios mitingas baigėsi riaušėmis. Nepaisant to, kad protestuotojai susirinkę prie Katedros, pareigūnai saugo ir Vyriausybę, ir Seimą.

Antroje laidos temoje su analitiku Mariumi Laurinavičiumi aptarsime Rusijos ir Baltarusijos karines pratybas „Zapad“. Jos prasidėjo šiandien. Baigsis rugsėjo 16 dieną. Jose dalyvauja, kaip pranešama, apie 200 tūkst. karių. Kodėl „Zapad“ kelia nerimą Lietuvai ir ar turėtų?

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai