Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar ministro pasitraukimas iš pareigų išspręstų policijos problemas?

03.13 Trečiadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Pareigūnų profesinės sąjungos kaltina nesusitvarkant su pareigomis ir ragina trauktis vidaus reikalų ministrą Eimutį Misiūną.

Ministras atmeta kritiką ir teigia nematantis pagrindo atsistatydinimui. Jis teigia, kad pasitraukus iš pareigų nebus kam spręsti problemų.

Anot Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininkės Loretos Soščekienės, „betvarkė“ prasidėjo Policijos departamente, o ministras negali suvaldyti „siautėjančio“ generalinio komisaro Lino Pernavo, kurio komandiruotėms, pasak jų, išleista 125 tūkst. eurų. Taip pat policijos profsąjungos kritikuoja L. Pernavą dėl to, kad šis mokosi anglų kalbos tuos pačiu dirbdamas generaliniu komisaru.

Kita tema - Boeing ateitis po to, kai du 737 MAX 8 modelio lėktuvai per mažiau nei pusmetį patyrė katastrofas, kuriose žuvo visi jais skridę žmonės.

Pašnekovai: Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė, aviacijos ekspertas Vidas Kaupelis.

Komentarai


Naujausi epizodai