Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Lietuva irgi turėtų atimti pilietybes iš tų, kurie remia karo nusikaltimus?

04.22 Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Tokį sprendimą priėmė Latvija. Ar mums pavyktų sekti jos pavyzdžiu ir kaip tai vertinti išvis? Taip pat laidoje apžvelgsime krūvą kitų aktualijų: galimus Rusijos neteisėtus referendumus užimtose teritorijose Ukrainoje, augantį nepasitenkinimą Vokietijos kancleriu, Britanijos ir Indijos susitarimo dėl naujos gynybos ir partnerystės reikšmę šio karo fone ir, žinoma, sekmadienį vyksiantį Prancūzijos prezidento rinkimų antrąjį turą.

Visų šių įvykių apžvalga  su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesore Dovile Jakniūnaite

Krepšinio pasaulyje irgi apstu dar Žinių radijo eteryje neaptartų įvykių. Tai ir naujas Žalgirio treneris, ir įtampa Eurolygoje. Pasivyti naujienas padeda „Basketnews“ žurnalistas Donatas Urbonas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai