Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Lietuva gali išnaudoti Kaliningrado situaciją savo saugumo labui?

06.22 Trečiadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Kaliningrado situacija ir toliau kursto diskusijas, kas laukia Lietuvos. Vieni baiminasi Rusijos karinių veiksmų prieš Lietuvą, Suvalkų koridoriaus užėmimo, o kiti spekuliuoja, kad Lietuva šią situaciją gali išnaudoti Ukrainos ar savo saugumo labui. Galbūt ši Rusijos informacinė ataka padės Lietuvai greičiau ir lengviau apsirūpinti NATO brigada, o gal net paprašyti divizijos? O gal spaudimui kylant Europos Sąjungai teks nusileisti Vladimirui Putinui? Kas laukia? Situaciją aptariame su Lietuvos kariuomenės atsargos majoru, ginkluotės ir karybos ekspertu Dariumi Antanaičiu.

Antroji laidos dalis. Europoje, o ir Lietuvoje, atšaukiama vis daugiau skrydžių, kelionių lėktuvu kainos auga lyg ant mielių, o oro linijų bendrovės nebesugeba išlaikyti darbuotojų. Europoje dėl susiklosčiusios padėties streikuoja oro uostų ir linijų darbuotojai, skrydžiai nuolatos vėluoja ir, panašu, kad tam pabaigos kol kas nematyti. Kas vyksta padangėje? Kiek dar tai tęsis? Klausiame Lietuvos oro uostų, aviacinių paslaugų skyriaus vadovo Aurimo Stikliūno.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai