Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar LFF pati mokės 10 tūkstančių eurų baudą?

10.18 Penktadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Pirmoji tema: paskelbta, kad Alytuje gaisras padangų utilizavimo įmonėje sustabdytas. Ko iš šios ekologinės katastrofos galime pasimokyti?

Antroji tema: Lietuvos futbolo federacija gavo 10 tūkst. eur baudą už sirgalių, kuris per rungtynes Lietuva-Portugalija išbėgo į aikštę, norėdamas nusifotografuoti su Cristiano Ronaldo. Pašnekovas – LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Trečioji tema: dėl Katalonijoje vykstančių riaušių vietoje gyvenantis Tomas, kurį kalbino portalas delfi.lt pataria savaitgalį nesilankyti Barselonoje. Kas ir kodėl ten vyksta? Komentuoja VU TSPMI apžvalgininkas, dr. Kęstutis Girnius.

Galiausiai kalbėsime apie rudeninių lapų surinkimą. Vien Vilnius per šį sezoną planuoja surinkti 7 tūkst. tonų lapų. O kur juos dės? Pašnekovas – Vilniaus miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyriaus vedėjas Gintautas Runovičius.

Komentarai


Naujausi epizodai