Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar koronavirusą jau galime prilyginti gripui?

01.24 Pirmadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Nuo šiandien Lietuvoje leidžiama dirbti gyvybiškai svarbių sričių atstovams, sergantiems besimptome COVID-19 forma, taip pat į darbus bus galima keliauti po buvusio kontakto su sergančiaisiais, jei tai – ne šeimos nariai. Pasaulio sveikatos organizacijos Europos regiono direktorius Hansas Kluge teigia, kad atsiradus koronaviruso omikrono variantui pandemija perėjo į naują fazę ir galbūt Europoje artėja prie pabaigos. Ar tai reiškia, kad koronavirusą jau galime prilyginti gripui? Ar didelis atvejų skaičius – vis dar vers galvoti apie karantiną? Kalbame su sveikatos skyriaus stiprinimo vedėjos patarėja Ginreta Megelinskiene.

11–12 klasės literatūrinio ugdymo programos atnaujintojai siūlo mažinti kūrinių kiekį ir leisti mokytojams patiems pasirinkti dėstomus kūrinius. Šį projektą numatoma paskelbti vasario pabaigoje. Kokius pokyčius atneštų naujoji tvarka? Ar tai padėtų moksleiviams geriau įsigilinti į literatūrą? Pokalbis su lietuvių kalbos ir literatūros programos atnaujintojų grupės vadove Žydrone Kolevinskiene.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Komentarai


Naujausi epizodai