Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar išdrįs seimūnai susimažinti algas už posėdžių nelankymą?

09.23 Ketvirtadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė, Irtautė Gutauskaitė

Seime šiandien – du įdomūs balsavimai – dėl jų darbo sąlygas nustatančio įstatymo, kitas – dėl kandidatavimo į Seimą nuo 21-erių. Abu projektus aptariame su Seimo nariu, konservatoriumi Stasiu Šedbaru ir Seimo nariu iš liberalų frakcijos – Viktoru Pranckiečiu.

Antroje laidos dalyje kalbėsime apie tai, kaip keičiasi saviizoliacijos tvarka mokyklose.

Trečiadienį pasirašytame sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio įsakyme numatyta, kad sąlytį su sergančiuoju turėję moksleiviai turės reguliariai testuotis greitaisiais antigeno testais arba izoliuotis. Izoliacija po kontakto su sergančiuoju koronavirusu trumpinama iki dešimties dienų vietoj keturiolikos. Tvarkoje taip pat numatytos papildomos rekomendacijos sąlytį turėjusiems asmenims – dešimt dienų nuo paskutinės sąlyčio dienos jie negali dalyvauti neformaliojo švietimo ar kitose veiklose, jei jose dalyvauja kitos ugdymo įstaigos vaikai, bendraudami su kitais turi dėvėti kaukes ir laikytis atstumo.

Apie tai kalbėsimės su Sveikatos apsaugos ministerijos Asmens sveikatos departamento Sveikatos stiprinimo skyriaus patarėja Ginreta Megelinskiene ir Panevėžio rajono Velžio gimnazijos direktoriumi Rimtu Baltušiu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai