Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar dar yra vilties Sakartvelui pasukti proeuropietišku keliu?

2024-05-16, Ketvirtadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis miniai protestuotojų prieš „užsienio agentų“ įstatymą Sakartvele pabrėžė, kad Lietuva laikysis išvien su Sakartvelo gyventojais, kovojančiais už europietišką šios šalies kryptį. Vakarų partneriai ragina Sakartvelą pakeisti kursą ir suvokti, kad šio įstatymo priėmimas daro neigiamą poveikį šalies pažangai kelyje į Europos Sąjungą. Protestuotojai žada tęsti kovą tiek, kiek reikės. Vakar šalyje sutikti Baltijos šalių ir Islandjos užsienio reikalų ministrai, šiandien čia vieši Prancūzijos ir Vokietijos ministrai.

Ar Vakarų diplomatai gali perkalbėti užsispyrusią Sakartvelo valdžią? Ar yra vilties Sakartvelui sukti proeuropietišku keliu? Kokia situacija vystosi šalyje? Kalbame su Delfi.lt žurnaliste, ką tik grįžusia iš Sakartvelo, Ana Daukševič.  

EPA-ELTA nuotr. 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai