Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar ateina galas piratavimui?

10.07 Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Lietuvos radijo ir televizijos komisija įpareigojo interneto tiekėjus blokuoti dvi nelegaliai filmus ir kitus kūrinius parsisiųsti leidusias svetaines – filmai.in ir torrent.ai. Ar dar daug liko „piratų“ išgaudyti, kalbame su Intelektinės nuosavybės apsaugos centro vadovu Vytu Simanavičiumi.

Antra tema: Kasmet daugėja paštininkų, nukenčiančių nuo agresyvių šunų, nurodo Lietuvos paštas. Siekdamas apsaugoti savo darbuotojus, paštas gyventojams pradeda nemokamai dalinti lipdukus, skirtus įspėti paštininkus apie kieme lakstančius palaidus namų sargus.

Trečia tema: Šių metų Nobelio premija už pasiekimus medicinos srityje atiteko Harvardo universiteto medicinos profesoriui  Williamui G. Kaelinui jaunesniajam, britų gydytojui serui Peteriui J. Ratcliffe'ui ir Johnso Hopkinso universiteto Medicinos mokyklos profesoriui Greggui L. Semenzai – „už jų atradimus, kaip ląstelės jaučia deguonies prieinamumą ir prie jo prisitaiko“. Kokia šių atradimų reikšmė, aiškinamės su Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro vyresniuoju mokslo darbuotoju, mokslų daktaru Arvydu Kanopka, kuriam porą iš šių nugalėtojų teko ir pažinti. 

Komentarai


Naujausi epizodai