Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar aromatizuotos elektroninės cigaretės yra kenksmingesnės?

09.17 Antradienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Banko „Swedbank“ pateiktoje analizėje rašoma, kad būsto įperkamumas šalies sostinėje Vilniuje pakilo iki 144 punktų ir beveik pasivijo Talino gyventojų galimybes įsigyti būstą. Būstas vis labiau įperkamas visoje Lietuvoje. Rekordus NT rinkoje mušame jau trečiąjį kartą. 

Pašnekovas – „Swedbank“ vyresnysis ekonomistas Vytenis Šimkus.

Antroji tema – naftos kainų šokas. Šios žaliavos kainos pašoko iki aukščiausio lygio per paskutiniuosius 6 mėn. Šuolis įvyko po šeštadienio atakų dronais prieš naftos kompleksus Saudo Arabijoje.

Pašnekovas – finansų analitikas Marius Dubnikovas.

Trečioji tema – Seime siūlymas uždrausti aromatizuotas elektronines cigaretes. Teigiama, kad taip jos taptų mažiau patrauklios nepilnamečiams. Mokinių sveikos gyvensenos ir sveikatos tyrimo duomenimis, elektronines cigaretes pernai rūkė 38,5 proc. penktų, septintų ir devintų klasių mokinių, kai 2014 metais skaičius siekė 24 procentus.

Pašnekovė – Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos prezidentė Nijolė Goštautaitė Midttun.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai