Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar A. Veryga kandidatuotų į Kauno merus?

07.19 Pirmadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Šeštadienį Naisiuose įvyko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos suvažiavimas, kuriame patvirtinta, kad partijos vadovas būtų renkamas ketveriems metams, o juo tapti galės tik ketverius metus partijai priklausantis narys. Tarp kitų žiniasklaidoje akcentuojamų šio renginio įvykių – ir vidinis partijos ginčas tarp Tomo Tomilino, Virginijaus Sinkevičiaus bei partijos pirmininko Ramūno Karbauskio, galimas partijos skilimas, o taip pat aptarinėjama ir idėja Aurelijaus Verygos kandidatūrą kelti į Kauno merus.

Apie partijos suvažiavimą, vidinius konfliktus bei dabartinę pandeminę situaciją kalbame su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko pavaduotoju Aurelijumi Veryga.

Antrojoje laidos dalyje diskutuojame apie šį savaitgalį Klaipėdoje vyksiančią Jūros šventę. Nors Klaipėdos koronaviruso sergamumo situacija tris kartus prastesnė už šalies vidurkį, kol kas nėra akcentuojami aiškūs šventės ribojimai – tai kelia nerimą Nacionalinio sveikatos centro atstovams.

Apie šventės saugumą diskutuojame su Jūros šventę organizuojančios įmonės „Klaipėdos šventės“ direktoriumi Liutauru Galiniu bei Visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento vadovu Raimundu Grigaliūnu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai