Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Apsvaigina ir pasinaudoja: kiek dažnai moterys tai patiria Lietuvoje?

2023-05-31, Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė, Lukas Oželis

Lietuvos policija apklausė Airijos pilietę dėl Vilniuje prieš ir po grupės „Rammstein“ koncerto vykusių uždarų vakarėlių metu galimai įvykdytų nusikaltimų, susijusių su narkotinėmis medžiagomis ir galima prievarta. Policija skelbia, kad kol kas įtarimai niekam nepareikšti, o galimai nukentėjusi mergina reiškia nepasitenkinimą Lietuvos policijos darbu. Ši istorija kelia klausimų, ar situacijose, kai moterimis bandoma pasinaudoti, jas apsvaiginus, joms yra suteikiama tinkama pagalba, kodėl viešojoje erdvėje pasipila komentarai „pati kalta“. Tai aptariame su teisininke, NVO „Ribologija“ įkūrėja Rugile Butkevičiūte

Antra dalis. Šią vasarą vyks didžiausias metų renginys Vilniuje – NATO viršūnių susitikimas. Savivaldybė pateikė informaciją, su kokiais eismo ir judėjimo ribojimais susidurs vilniečiai renginio metu. Jie bus keturiose miesto zonose. Tiesa, kiti eismo ribojimai prasidės jau nuo vasaros pradžios – Vilniaus miesto savivaldybė nusprendė griežtinti paspirtukų naudojimą.

Apie vilniečių laukiančius pokyčius jau nuo vasaros pradžios ir NATO viršūnių susitikimo metu kalbėsimės su Vilniaus savivaldybės administracijos vadovu Adomu Bužinsku.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai