Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

STT pranešė tirianti galimą korupciją VMVT pavaldžiame institute

2016-08-19, Penktadienis 17:05
Darius Matas

Specialiųjų tyrimų tarnyba šiandien pranešė tirianti galimą korupciją Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybai pavaldžiame Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute. Pokalbis su Specialiųjų tyrimų tarnybos l. e. atstovės spaudai pareigas Jurgita Razmyte ir Transparency International Lietuvos skyriaus projektų vadove Rūta Mrazauskaite.

Vokietijos vidaus reikalų ministras Thomas de Maiziere'as šiandien pareiškė pritarimą daliniam uždraudimui nešioti burkas, šalyje vykstant intensyviems debatams dėl integracijos. Draudimai įvedami ir Prancūzijoje. Ar tai leis jaustis saugiau? Kalbame su Vytauto Didžiojo universiteto Sociologijos katedros vedėja Milda Ališauskiene.

Vilniuje pradeda kursuoti velobusai – specialūs dviratininkus ir jų dviračius vežti pritaikyti autobusai. Naujieną komentuoja Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Šiandien kovą vasaros olimpinėse žaidynėse tęsia penkiakovininkės Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Ieva Serapinaitė. Kokių rezultatų galime tikėtis, klausiame Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos komunikacijos vadovo Daliaus Matvejevo.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai