Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Nuspręsta atleisti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovą Joną Milių

09.15 Ketvirtadienis 17:05
Darius Matas

Vyriausybė ketina atleisti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovą Joną Milių iš pareigų, šiandien pranešė ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius po Vyriausybės pasitarimo, kuriame Ministrų kabinetas nepritarė J. Miliaus veiklos ataskaitai. Pokalbis su žemės ūkio viceministru Sauliumi Jakimavičiumi ir politikos apžvalgininku Sauliumi Spurga.

Naujajame Darbo kodekse bus numatyta kitokia kasmetinių atostogų skaičiavimo tvarka – ne kalendorinėmis, bet darbo dienomis. Ar trumpės dirbančiųjų atostogos? Komentuoja advokatė Inga Pališkienė.

VUL Santariškių klinikose vykdomas projektas, kurio dalyviai kuria širdies ir inkstų ligomis sergantiems pacientams pritaikytą savistabos bei sprendimų palaikymo sistemą. Pokalbis su projekto vadovu, gydytoju Domantu Stundžiu.

Lietuvos rinktinė po lengvaatlečio Mindaugo Biliaus iškovoto aukso rutulio stūmimo rungtyje pakilo į 50–ą vietą šalių reitinge. Tuo tarpu vyrų golbolo rinktinė užsitikrino vietą pusfinalyje. Pokalbis su Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentu Vytautu Kvietkausku.

Komentarai


Naujausi epizodai