Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl opozicija registruoja pataisą mažinančią rusiškos produkcijos kiekį televizijose?

12.28 Trečiadienis 17:05
Ridas Jasiulionis

Kodėl Seimo opozicija registruoja pataisą mažinančią rusiškos produkcijos kiekį televizijose? Pokalbis su Seimo nariais Pauliumi Saudargu ir Algirdu Sysu.

Vyriausybei pristatytas „Lietuvos korupcijos žemėlapis 2016“. Kuriems ministrams jis aktualiausias? Pokalbis su Specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriaus pavaduotoju Egidijumi Radzevičiumi.

Prezidentė pasirašė kitų metų valstybės biudžetą. Ar visus dividendus į jį sumokės valstybės valdoma įmonių grupė „Lietuvos energija“? Pokalbis su „Lietuvos energijos“ generaliniu direktoriumi Daliumi Misiūnu ir finansų viceministru Dariumi Sadecku.

Pranešama apie Rusijos ir Turkijos susitarimą dėl ugnies nutraukimo plano visai Sirijai. Ar jis gali būti karo pabaigos pradžia? Pokalbis su Rytų Europos studijų centro direktoriumi Linu Kojala.

Ar prigis žodis „lavonprakaitis“? Kodėl „Lietuva be šešėlio“ kviečia kurti naujadarus nelegaliam alkoholiui įvardinti? Pokalbis su VšĮ „Lietuva be šešėlio“ vadovu Kęstučiu Kupšiu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai