Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip kompensuoti darbuotojų trūkumą?

12.19 Pirmadienis 17:05
Ridas Jasiulionis

Lietuvos bankas prognozuoja, kad 2017 m. šalies ūkis augs 2,4 proc., - sparčiau nei šiemet, tačiau ne tiek daug, kiek prognozuota rudenį. Kaip kompensuoti darbuotojų trūkumą? Pokalbis su Lietuvos banko Ekonomikos ir finansinio stabilumo tarnybos direktoriumi Gediminu Šimkumi ir Seimo Ekonomikos komiteto pirmininku Virginijumi Sinkevičiumi.

Kodėl Kauno apylinkės teismas nutraukė administracinės teisės pažeidimo bylas Kauno klinikinės ligoninės vadovams G. Abeciūnui ir K. Grigoniui? Pokalbis su teisėja Liuba Kymantiene.

JAV renkasi Rinkikų kolegija. Ar Trumpo priešininkams laikas baigti protestus? Pokalbis su Rytų Europos studijų centro direktoriumi Linu Kojala.

Dovanos prieš Kalėdas – miestų aikštėse eglių šakų dalinimo akcija. Pokalbis su Generalinės miškų urėdijos Miško atkūrimo ir apsaugos skyriaus vedėju Dariumi Stoniu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai