Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar išlaikys koalicija biudžeto egzaminą?

12.22 Ketvirtadienis 17:05
Ridas Jasiulionis

Seimas kol kas neužkimšo biudžeto skylės, atsiradusios dėl šildymo lengvatos pratęsimo – socialdemokratai balsavo prieš R. Karbauskio siūlymą tam naudoti kelių fondo lėšas. Ar išlaikys koalicija biudžeto egzaminą?

Ar pabranginus alkoholinius gėrimus sumažės alkoholizmo Lietuvoje? Pokalbis su Seimo nariu Roku Žilinsku ir Lietuvos verslo konfederacijos mokesčių komisijos pirmininku Mariumi Dubnikovu.

Gedimino kalnas slenka dar vienoje vietoje – kaip sustabdyti valstybės simbolio eroziją? Pokalbis su Lietuvos geologijos tarnybos Kvartero geologijos ir procesų poskyrio vyriausiuoju geologu Vytautu Minkevičiumi.

Lietuvos jaunių krepšinio rinktinė – Europos čempionato finale. Ar auga dar viena čempionų karta? Pokalbis su Lietuvos jaunimo rinktinių vyriausiuoju treneriu Rolandu Radvila.

Vilnius – vis populiaresnis kino „aktorius“. Kas į sostinę traukia viso pasaulio kino kūrėjus? Pokalbis su kino prodiusere Lineta Mišeikyte.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai